Week 10 Schedule

Weekly Navigation
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11  
Playoff Navigation
12 - 13 - 14 - 15 - 16
 
THURSDAY  |  FRIDAY  |  SATURDAY

Thursday 10/31
6A
Aldine Eisenhower - Spring
     @ 7:00 PM

Alvin Shadow Creek - FB Hightower
     @ 7:00 PM

Bridgeland - Cypress Lakes
     @ 6:30 PM

C.E. King - Sterling
     @ 7:00 PM

Cypress Falls - Spring Woods
     @ 7:00 PM

Edinburg North - Economedes
     @ 7:00 PM

FB Bush - FB Austin
     @ 6:30 PM

Franklin - Pebble Hills
     @ 4:00 PM

Garland Sachse - South Garland
     @ 7:00 PM

Houston Lamar - Sam Houston
     @ 7:00 PM

Keller Timber Cr - Keller Central
     @ 7:00 PM

Laredo United - Laredo United South
     @ 7:00 PM

Los Fresnos - Hanna
     @ 7:00 PM

McAllen - Juarez-Lincoln
     @ 7:30 PM

Montwood - El Paso Socorro
     @ 7:30 PM

Northside Harlan - SA Southwest
     @ 7:00 PM

Pasadena Memorial - Conroe Grand Oaks
     @ 7:00 PM

Pasadena Rayburn - Humble Summer Cr
     @ 7:00 PM

Round Rock - Pflug Hendrickson
     @ 7:00 PM

SA East Central - Converse Judson
     @ 7:00 PM

SA Taft - SA Stevens
     @ 7:00 PM

Spring Westfield - Aldine Nimitz
     @ 7:00 PM

Strake Jesuit - George Ranch
     @ 7:00 PM

Tomball Memorial - Cypress Springs
     @ 6:30 PM

Wylie - North Garland
     @ 7:00 PM

5A
Austin McCallum - Austin Crockett
     @ 7:30 PM

Dallas Kimball - Dal South Oak Cliff
     @ 7:00 PM

Denton - Carrollton Smith
     @ 7:00 PM

El Dorado - El Paso Chapin
     @ 7:00 PM

Frisco - Frisco Memorial
     @ 7:00 PM

FW Chisholm Trail - FW South Hills
     @ 7:00 PM

Georgetown - Leander Rouse
     @ 7:00 PM

Grand Prairie - Mansfield Lake Ridge
     @ 7:00 PM

Grapevine - Denton Ryan
     @ 7:00 PM

Houston Waltrip - Houston Milby
     @ 7:00 PM

Justin Northwest - FW Carter-Riverside
     @ 7:00 PM

Laredo Johnson - Laredo Nixon
     @ 7:00 PM

Little Elm - Frisco Heritage
     @ 7:00 PM

Lubbock Coronado - Palo Duro
     @ 7:00 PM

North Crowley - FW Trimble Tech
     @ 7:00 PM

Red Oak - Dallas Spruce
     @ 7:00 PM

Rio Grande City - PSJA Southwest
     @ 7:00 PM

SA Jefferson - SA Lanier
     @ 7:00 PM

Sharpstown - Houston Madison
     @ 7:00 PM

4A
Bandera - Eastside Memorial
     @ 7:30 PM

Springtown - WF Hirschi
     @ 7:00 PM

Stafford - North Forest
     @ 7:00 PM

3A
Dallas Life Oak Cliff - Dallas Madison
     @ 7:30 PM

1A
Fruitvale - Gilmer Union Hill
     @ 7:30 PM

Groom - Follett
     @ 7:30 PM

Hedley - Lefors
     @ 7:30 PM

Kress - Motley County
     @ 7:30 PM

White Deer - Miami
     @ 7:00 PM

Other
West Texas Homeschool - Midland Trinity
     @ 7:30 PM



Friday 11/1
6A
Aldine - Spring DeKaney
     @ 7:00 PM

Aldine MacArthur - Aldine Davis
     @ 7:00 PM

Alief Elsik - Alief Taylor
     @ 7:00 PM

Alief Hastings - Pearland Dawson
     @ 7:00 PM

Arl Houston - Arlington
     @ 7:00 PM

Arl Lamar - Arl Bowie
     @ 7:00 PM

Arl Martin - FW Paschal
     @ 7:00 PM

Austin Akins - Austin High
     @ 7:30 PM

Austin Anderson - Austin Westlake
     @ 7:30 PM

Austin Bowie - Kyle Lehman
     @ 7:30 PM

Beaumont United - GP North Shore
     @ 7:00 PM

Beaumont West Brook - Deer Park
     @ 7:00 PM

Bryan - Cypress Ranch
     @ 7:00 PM

Cedar Hill - Mansfield
     @ 7:30 PM

Cedar Park - Pflugerville
     @ 7:00 PM

Channelview - La Porte
     @ 7:00 PM

Cinco Ranch - Tompkins
     @ 6:30 PM

Clear Creek - Clear Falls
     @ 7:00 PM

Clear Lake - LC Clear Springs
     @ 7:00 PM

Coppell - Flower Mound
     @ 7:00 PM

Coronado - Americas
     @ 4:00 PM

Cypress Fairbanks - Cypress Ridge
     @ 7:00 PM

Dallas Jesuit - McKinney
     @ 7:00 PM

Dallas Skyline - Richardson Berkner
     @ 7:30 PM

Dallas White - Richardson Pearce
     @ 7:30 PM

Del Rio - Laredo Alexander
     @ 7:00 PM

Denton Guyer - Byron Nelson
     @ 7:00 PM

Edinburg - Edinburg Vela
     @ 7:30 PM

El Paso Bel Air - Eastwood
     @ 7:00 PM

Euless Trinity - Abilene
     @ 7:30 PM

FB Elkins - FB Dulles
     @ 7:00 PM

FB Kempner - FB Travis
     @ 7:00 PM

Garland - Naaman Forest
     @ 7:00 PM

Haltom City - Hurst Bell
     @ 7:30 PM

Harlingen South - Harlingen
     @ 7:30 PM

Hays Consolidated - Lake Travis
     @ 7:30 PM

Houston Heights - Bellaire
     @ 7:00 PM

Humble - Humble Kingwood
     @ 7:00 PM

Hutto - Manor
     @ 7:00 PM

Irving - Irving Nimitz
     @ 7:00 PM

Irving MacArthur - FM Marcus
     @ 7:00 PM

Jersey Village - Stratford
     @ 7:00 PM

Katy Paetow - Montgomery
     @ 7:30 PM

Keller - Keller Fossil Ridge
     @ 7:00 PM

Killeen - Killeen Ellison
     @ 7:30 PM

Killeen Shoemaker - Copperas Cove
     @ 7:30 PM

Klein Cain - TW College Park
     @ 7:00 PM

La Joya - McAllen Rowe
     @ 7:30 PM

Lakeview Centennial - Garland Rowlett
     @ 7:00 PM

Lewisville - Lewisville Hebron
     @ 7:00 PM

Mayde Creek - Katy
     @ 7:30 PM

McAllen Memorial - PSJA North
     @ 7:30 PM

McKinney Boyd - Plano
     @ 7:00 PM

Mesquite - Rockwall
     @ 7:30 PM

Midland High - Midland Lee
     @ 7:30 PM

Mission Memorial - La Joya Palmview
     @ 7:30 PM

New Braunfels Canyon - Cibolo Steele
     @ 7:30 PM

New Caney - Goose Creek Memorial
     @ 7:00 PM

North Mesquite - Mesquite Horn
     @ 7:30 PM

Northwest Eaton - Southlake Carroll
     @ 7:00 PM

Odessa Permian - Wolfforth Frenship
     @ 7:30 PM

Pasadena Dobie - Pas South Houston
     @ 7:00 PM

Pearland - Brazoswood
     @ 7:00 PM

Plano West - Plano East
     @ 7:00 PM

PSJA - Mission
     @ 7:30 PM

Richardson - Duncanville
     @ 7:30 PM

Rivera - San Benito
     @ 7:30 PM

RR McNeil - RR Cedar Ridge
     @ 7:00 PM

RR Westwood - RR Stony Point
     @ 7:00 PM

SA Brennan - SA O'Connor
     @ 7:30 PM

SA Clark - SA Holmes
     @ 7:30 PM

SA Johnson - SA Churchill
     @ 7:30 PM

SA Roosevelt - San Antonio Lee
     @ 7:30 PM

SA Veterans Memorial - SA Wagner
     @ 7:30 PM

Schertz Clemens - New Braunfels
     @ 7:30 PM

Smithson Valley - San Marcos
     @ 7:30 PM

South Grand Prairie - De Soto
     @ 7:30 PM

Tascosa - Odessa High
     @ 7:30 PM

Temple - Waco Midway
     @ 7:30 PM

The Woodlands - Klein Collins
     @ 7:00 PM

Tyler Lee - Longview
     @ 7:30 PM

Vandegrift - Leander
     @ 7:00 PM

Weslaco East - Weslaco
     @ 7:30 PM

5A
Alice - Calallen
     @ 7:30 PM

Allen - Prosper
     @ 7:00 PM

Amarillo - Lubbock
     @ 7:30 PM

Andrews - San Angelo Lake View
     @ 7:00 PM

Arl Grace Prep - Kennedale Fellowship
     @ 7:00 PM

Arl Seguin - Burleson Centennial
     @ 7:30 PM

Austin Lanier - Seguin
     @ 7:30 PM

Austin LBJ - Austin Travis
     @ 7:30 PM

Barbers Hill - Port Neches-Groves
     @ 7:30 PM

Bastrop Cedar Creek - Georgetown East View
     @ 7:30 PM

Bellville Faith Aca - Lee
     @ 7:30 PM

Belton - Waco
     @ 7:30 PM

Boerne Champion - SA Memorial
     @ 7:30 PM

Bryan Rudder - A&M Consolidated
     @ 7:30 PM

Canutillo - Clint Horizon
     @ 7:00 PM

Canyon - Hereford
     @ 7:00 PM

Carrollton Creekview - Carrollton Turner
     @ 7:00 PM

CC Veterans Mem - Victoria West
     @ 7:30 PM

Cleburne - Midlothian
     @ 7:30 PM

Cleveland - Lamar Consolidated
     @ 7:30 PM

College Station - Tomball
     @ 7:30 PM

Dallas Adams - Mansfield Timberview
     @ 7:30 PM

Dallas Adamson - Dallas Conrad
     @ 7:30 PM

Dallas Bishop Lynch - Plano Prestonwood
     @ 7:00 PM

Dallas Jefferson - Dallas Seagoville
     @ 7:30 PM

Dallas Wilson - Dallas Sunset
     @ 7:30 PM

Dayton - Santa Fe
     @ 7:30 PM

Del Valle - Eastlake
     @ 7:30 PM

Denison - Lucas Lovejoy
     @ 7:00 PM

Dripping Springs - Austin Reagan
     @ 7:30 PM

Eagle Pass Winn - SA Southwest Legacy
     @ 7:30 PM

El Paso Andress - El Paso Bowie
     @ 7:00 PM

El Paso Burges - El Paso Irvin
     @ 7:00 PM

EL Paso Ysleta - El Paso Hanks
     @ 7:00 PM

Elgin - Bastrop
     @ 7:30 PM

Ennis - Corsicana
     @ 7:30 PM

FB Marshall - Northside
     @ 7:00 PM

FB Willowridge - Manvel
     @ 7:00 PM

Flour Bluff - Carroll
     @ 7:30 PM

Forney - Greenville
     @ 7:30 PM

Frisco Independence - The Colony
     @ 7:00 PM

Frisco Lone Star - Frisco Liberty
     @ 7:00 PM

Frisco Wakeland - Frisco Centennial
     @ 7:00 PM

FW All Saints - FW Nolan Catholic
     @ 7:00 PM

FW Boswell - FW Arlington Heights
     @ 7:00 PM

FW Brewer - Granbury
     @ 7:00 PM

FW Dunbar - FW Western Hills
     @ 7:00 PM

Galena Park - New Caney Porter
     @ 7:00 PM

Galveston Ball - Angleton
     @ 7:00 PM

Hallsville - Nacogdoches
     @ 7:30 PM

Highland Park - Lancaster
     @ 7:30 PM

Jefferson - EL Paso
     @ 7:00 PM

Joshua - Aledo
     @ 7:30 PM

Kingwood Park - Houston Austin
     @ 7:00 PM

Lake Dallas - Denton Braswell
     @ 7:00 PM

Lake Jackson Brazosport - Bryan St. Joseph
     @ 7:30 PM

Leander Glenn - Brenham
     @ 7:30 PM

Lee - Vidor
     @ 7:30 PM

Lindale - Longview Pine Tree
     @ 7:30 PM

Lockhart - Kerrville Tivy
     @ 7:30 PM

Lubbock Monterey - Caprock
     @ 7:30 PM

Lufkin - Conroe Caney Creek
     @ 7:30 PM

Lumberton - Splendora
     @ 7:00 PM

Magnolia - Magnolia West
     @ 7:30 PM

Mansfield Legacy - Dallas Samuell
     @ 7:30 PM

Mansfield Summit - Waxahachie
     @ 7:30 PM

Marshall - Whitehouse
     @ 7:30 PM

Medina Valley - SA Alamo Heights
     @ 7:30 PM

Mesquite Poteet - Tyler John Tyler
     @ 7:00 PM

Montgomery Lake Creek - Huntsville
     @ 7:30 PM

Mount Pleasant - Jacksonville
     @ 7:30 PM

Muenster Sacred Heart - Fort Worth Lake Country
     @ 7:00 PM

Nederland - Crosby
     @ 7:30 PM

NRH Birdville - Colleyville Heritage
     @ 7:00 PM

Pflugerville Weiss - Marble Falls
     @ 7:30 PM

Pharr Valley View - Mission Sharyland
     @ 7:30 PM

Plainview - Wichita Falls
     @ 7:00 PM

Port Lavaca Calhoun - SA Southside
     @ 7:30 PM

Porter - Donna
     @ 7:30 PM

Ray - Miller
     @ 7:30 PM

Rich Lake Highlands - Dallas Molina
     @ 7:30 PM

Richmond Foster - Texas City
     @ 7:00 PM

Riverside - Parkland
     @ 7:00 PM

Royse City - North Forney
     @ 7:30 PM

SA Burbank - SA Sam Houston
     @ 7:30 PM

SA Harlandale - Laredo Martin
     @ 7:30 PM

SA Highlands - SA Edison
     @ 7:30 PM

SA Kennedy - Uvalde
     @ 7:30 PM

Saginaw - Azle
     @ 7:00 PM

Sharyland Pioneer - Roma
     @ 7:30 PM

Sherman - West Mesquite
     @ 7:00 PM

Shiner St. Paul - Hallettsville Sacred Heart
     @ 7:30 PM

St Michaels - Regents School
     @ 7:00 PM

Texarkana Texas - Wylie East
     @ 7:00 PM

Tuloso-Midway - Gregory-Portland
     @ 7:30 PM

Veterans Memorial - Pace
     @ 7:30 PM

Waco University - Everman
     @ 7:30 PM

Weatherford - NRH Richland
     @ 7:30 PM

WF Rider - Canyon Randall
     @ 7:00 PM

Willis - Waller
     @ 7:30 PM

4A
Argyle - Anna
     @ 7:00 PM

Athens - Mabank
     @ 7:30 PM

Bellville - La Grange
     @ 7:30 PM

Big Spring - Seminole
     @ 7:00 PM

Boerne - La Vernia
     @ 7:30 PM

Borger - Dalhart
     @ 7:00 PM

Bridge City - Livingston
     @ 7:00 PM

Bridgeport - Iowa Park
     @ 7:00 PM

4A (Cont)
Bullard - Brownsboro
     @ 7:30 PM

Caldwell - Brookshire Royal
     @ 7:30 PM

Carrizo Springs - Crystal City
     @ 7:30 PM

Clint - Fabens
     @ 7:00 PM

Commerce - Bonham
     @ 7:30 PM

Cuero - Geronimo Navarro
     @ 7:30 PM

Dallas Pinkston - Dallas Carter
     @ 7:30 PM

Decatur - Burkburnett
     @ 7:00 PM

Dumas - Pampa
     @ 7:00 PM

El Campo - Bay City
     @ 7:30 PM

Farmersville - Dallas Roosevelt
     @ 7:30 PM

Fischer Canyon Lk - Lampasas
     @ 7:30 PM

Floresville - Somerset
     @ 7:30 PM

Fort Stockton - Sweetwater
     @ 7:00 PM

Fredericksburg - Burnet
     @ 7:30 PM

Freeport Brazosport - Needville
     @ 7:30 PM

FW Benbrook - Kennedale
     @ 7:30 PM

FW Diamond Hill-Jarvis - FW Castleberry
     @ 7:30 PM

Giddings - Smithville
     @ 7:30 PM

Gladewater Sabine - Gladewater
     @ 7:30 PM

Graham - Aubrey
     @ 7:00 PM

Henderson - Carthage
     @ 7:30 PM

Hidalgo - La Feria
     @ 7:30 PM

Hillsboro - Ferris
     @ 7:30 PM

Hondo - Pearsall
     @ 7:30 PM

Houston Furr - Houston Yates
     @ 7:00 PM

Huffman Hargrave - LC Mauriceville
     @ 7:00 PM

Huntington - Center
     @ 7:30 PM

Jasper - Cleveland Tarkington
     @ 7:30 PM

Karnes City - Lytle
     @ 7:30 PM

Kashmere - Sweeny
     @ 7:00 PM

Kermit - Denver City
     @ 7:30 PM

Kilgore - Palestine
     @ 7:30 PM

Krum - Vernon
     @ 7:00 PM

Levelland - Perryton
     @ 7:00 PM

Liberty-Eylau - Pittsburg
     @ 7:30 PM

Llano - Wimberley
     @ 7:30 PM

Lone Oak - Emory Rains
     @ 7:30 PM

Longview Spring Hill - Pleasant Grove
     @ 7:30 PM

Lorena - Madisonville
     @ 7:30 PM

Lubbock Cooper - Abilene Wylie
     @ 7:00 PM

Mathis - Aransas Pass
     @ 7:30 PM

Midlothian Heritage - Waxahachie Life
     @ 7:30 PM

Mineral Wells - Gainesville
     @ 7:00 PM

Monahans - Midland Greenwood
     @ 7:00 PM

Mountain View - San Elizario
     @ 7:00 PM

Nevada Community - Caddo Mills
     @ 7:30 PM

North Dallas - Carrollton Ranchview
     @ 7:30 PM

Paris North Lamar - Paris
     @ 7:00 PM

Pleasanton - Beeville Jones
     @ 7:30 PM

Port Isabel - Rio Hondo
     @ 7:30 PM

Poteet - Devine
     @ 7:30 PM

Princeton - Frisco Lebanon Trail
     @ 7:00 PM

Progreso - Raymondville
     @ 7:30 PM

Quinlan Ford - Crandall
     @ 7:30 PM

Rio Grande Grulla - Kingsville King
     @ 7:30 PM

River Road - Bushland
     @ 7:00 PM

Robinson - Fairfield
     @ 7:30 PM

Rockport-Fulton - Orange Grove
     @ 7:30 PM

Rusk - Canton
     @ 7:30 PM

Salado - Mexia
     @ 7:30 PM

Sanger - Melissa
     @ 7:00 PM

Sealy - West Columbia
     @ 7:30 PM

Silsbee - Hamshire-Fannett
     @ 7:30 PM

Sinton - Ingleside
     @ 7:30 PM

Snyder - Lamesa
     @ 7:00 PM

Stephenville - Gatesville
     @ 7:00 PM

Sulphur Springs - Kaufman
     @ 7:30 PM

Taylor - Liberty Hill
     @ 7:30 PM

Tornillo - Brownfield
     @ 7:30 PM

Tyler Chapel Hill - Van
     @ 7:30 PM

Venus - Godley
     @ 7:30 PM

Waco La Vega - Brownwood
     @ 7:00 PM

West Orange-Stark - Liberty
     @ 7:30 PM

West Oso - Robstown
     @ 7:30 PM

Wheatley - Navasota
     @ 7:00 PM

Wilmer-Hutchins - Alvarado
     @ 7:30 PM

3A
Alba-Golden - Quitman
     @ 7:30 PM

Anahuac - East Chambers
     @ 7:30 PM

Anderson-Shiro - Kountze
     @ 7:30 PM

Arp - Grand Saline
     @ 7:30 PM

Banquete - Hebbronville
     @ 7:30 PM

Bishop - George West
     @ 7:30 PM

Blooming Grove - Corsicana Mildred
     @ 7:30 PM

Bloomington - Van Vleck
     @ 7:30 PM

Blue Ridge - Pattonville Prairiland
     @ 7:30 PM

Bosqueville - Bruceville-Eddy
     @ 7:30 PM

Bowie - Paradise
     @ 7:30 PM

Brady - Comfort
     @ 7:30 PM

Brock - Boyd
     @ 7:30 PM

Buna - Hardin
     @ 7:30 PM

Cayuga - Jewett Leon
     @ 7:30 PM

Clyde - Eastland
     @ 7:30 PM

Coldspring-Oakhurst - Elkhart
     @ 7:30 PM

Coleman - Ballinger
     @ 7:30 PM

Colorado City - Coahoma
     @ 7:30 PM

Columbus - Altair Rice
     @ 7:30 PM

Comanche - Dublin
     @ 7:00 PM

Cooper - Leonard
     @ 7:30 PM

Corrigan-Camden - Newton
     @ 7:30 PM

Crockett - Palestine Westwood
     @ 7:30 PM

Daingerfield - Paul Pewitt
     @ 7:30 PM

Dallas Gateway Charter - Palmer
     @ 7:30 PM

Dallas Lincoln - Sunnyvale
     @ 7:30 PM

Danbury - East Bernard
     @ 7:30 PM

Diboll - Franklin
     @ 7:30 PM

Dimmitt - Canadian
     @ 7:00 PM

Edgewood - Buffalo
     @ 7:30 PM

Edna - Goliad
     @ 7:30 PM

Elysian Fields - New Diana
     @ 7:30 PM

Eustace - Malakoff
     @ 7:30 PM

Falfurrias - San Diego
     @ 7:30 PM

Gilmer Harmony - Frankston
     @ 7:30 PM

Grandview - Whitney
     @ 7:30 PM

Groesbeck - McGregor
     @ 7:30 PM

Gunter - Henrietta
     @ 7:30 PM

Hallettsville - Vanderbilt Industrial
     @ 7:30 PM

Hamilton - Lexington
     @ 7:30 PM

Harleton - Garrison
     @ 7:30 PM

Hempstead - Palacios
     @ 7:30 PM

Hitchcock - Boling
     @ 7:30 PM

Holliday - Nocona
     @ 7:30 PM

Hooks - Jefferson
     @ 7:30 PM

Idalou - Stanton
     @ 7:30 PM

Ingram Moore - Blanco
     @ 7:30 PM

Johnson City - Sonora
     @ 7:30 PM

Jourdanton - UC Randolph
     @ 7:30 PM

Kemp - Dallas A+ Academy
     @ 7:30 PM

Kirbyville - Woodville
     @ 7:30 PM

Lago Vista - Troy
     @ 7:30 PM

London - Santa Rosa
     @ 7:30 PM

Manor New Tech - Cameron Yoe
     @ 7:30 PM

Marion - Cotulla
     @ 7:30 PM

Marlin - Hearne
     @ 7:30 PM

Millsap - Jacksboro
     @ 7:00 PM

Muleshoe - Slaton
     @ 7:00 PM

New Boston - Hughes Springs
     @ 7:30 PM

New Waverly - Hemphill
     @ 7:30 PM

Nixon-Smiley - Natalia
     @ 7:30 PM

Orangefield - Warren
     @ 7:30 PM

Ore City - De Kalb
     @ 7:30 PM

Poth - Dilley
     @ 7:30 PM

Queen City - Waskom
     @ 7:30 PM

Reagan County - Alpine
     @ 7:30 PM

Redwater - Mount Vernon
     @ 7:30 PM

Rio Vista - Tolar
     @ 7:00 PM

Rockdale - Jarrell
     @ 7:30 PM

Rogers - Florence
     @ 7:30 PM

San Angelo Grape Cr - Merkel
     @ 7:30 PM

San Angelo T.L.C. - Bangs
     @ 7:30 PM

Santa Gertrudis Acad - Lyford
     @ 7:30 PM

Scurry-Rosser - Rice
     @ 7:30 PM

Shallowater - Littlefield
     @ 7:00 PM

Skidmore-Tynan - Stockdale
     @ 7:30 PM

Spearman - Childress
     @ 7:00 PM

Sunray - Highland Park
     @ 7:00 PM

Taft - Odem
     @ 7:30 PM

Tatum - Mineola
     @ 7:30 PM

Teague - Maypearl
     @ 7:30 PM

Tulia - Friona
     @ 7:00 PM

Tuscola Jim Ned - Early
     @ 7:30 PM

Van Alstyne - Howe
     @ 7:30 PM

Wall - Breckenridge
     @ 7:30 PM

WF City View - Callisburg
     @ 7:30 PM

Wharton - La Marque
     @ 7:00 PM

Whitesboro - Ponder
     @ 7:30 PM

Winnsboro - West Rusk
     @ 7:30 PM

Winona - Troup
     @ 7:30 PM

Yoakum - Luling
     @ 7:30 PM

2A
Alvord - Chico
     @ 7:00 PM

Baird - Roby
     @ TBA

Beckville - Linden-Kildare
     @ 7:30 PM

Boys Ranch - Sanford-Fritch
     @ 7:00 PM

Bruni - Benavides
     @ 7:00 PM

Burton - Somerville
     @ 7:30 PM

Centerville - Kerens
     @ 7:30 PM

Charlotte - Runge
     @ 7:00 PM

Chilton - Bartlett
     @ 7:00 PM

Cisco - Anson
     @ 7:30 PM

Clarendon - Gruver
     @ 7:00 PM

Clarksville - Simms Bowie
     @ 7:30 PM

Collinsville - Celeste
     @ 7:30 PM

Colmesneil - Evadale
     @ 7:00 PM

Como-Pickton - Bogata Rivercrest
     @ 7:30 PM

Crane - Anthony
     @ 7:30 PM

Crawford - San Saba
     @ 7:30 PM

Cushing - GW Union Grove
     @ 7:30 PM

D'Hanis - Falls City
     @ 7:00 PM

Dawson(11M) - Mart
     @ 7:30 PM

DeLeon - Goldthwaite
     @ 7:30 PM

Detroit - Mount Enterprise
     @ 7:30 PM

2A (Cont)
Deweyville - San Augustine
     @ 7:00 PM

Eldorado - Menard
     @ 7:30 PM

Electra - Windthorst
     @ 7:00 PM

Era - Muenster
     @ 7:30 PM

Farwell - Bovina
     @ 7:00 PM

Forsan - Hawley
     @ 7:30 PM

Founders Classical Aca  - Valley View
     @ 7:30 PM

Freer - Three Rivers
     @ 7:30 PM

Frost - Meridian
     @ 7:30 PM

Ganado - Tidehaven
     @ 7:30 PM

Grapeland - West Hardin
     @ 7:00 PM

Hale Center - Floydada
     @ 7:30 PM

Hamlin - Cross Plains
     @ 7:00 PM

Harper - Mason
     @ 7:30 PM

Haskell - Albany
     @ 7:00 PM

Hawkins - Alto
     @ 7:30 PM

Holland - Thrall
     @ 7:30 PM

Hubbard - Wortham
     @ 7:30 PM

Hull-Daisetta - Pineland West Sabine
     @ 7:00 PM

Iola - Bremond
     @ 7:00 PM

Junction - Brackett
     @ 7:30 PM

Lockney - Tahoka
     @ 7:00 PM

Louise - Snook
     @ 7:30 PM

Lubbock Roosevelt - Abernathy
     @ 7:30 PM

Mc Camey - Iraan
     @ 7:30 PM

Memphis - Wellington
     @ 7:00 PM

Miles - Christoval
     @ 7:30 PM

Moody - Axtell
     @ 7:30 PM

Normangee - Malakoff Cross Roads
     @ 7:30 PM

Overton - Maud
     @ 7:30 PM

Ozona - Winters
     @ 7:30 PM

Panhandle - West Texas
     @ 7:00 PM

Petrolia - Santo
     @ 7:00 PM

Pettus - La Pryor
     @ 7:00 PM

Plains - Sudan
     @ 7:00 PM

Post - New Deal
     @ 7:30 PM

Prairie Lea - Leakey
     @ 7:30 PM

Premont - Agua Dulce
     @ 7:00 PM

Price Carlisle - Big Sandy
     @ 7:30 PM

Quinlan Boles - Wolfe City
     @ 7:30 PM

Ralls - Crosbyton
     @ 7:00 PM

Ranger - Archer City
     @ 7:00 PM

Refugio - Ben Bolt
     @ 7:30 PM

Riesel - Itasca
     @ 7:30 PM

Riviera-Kaufer - Santa Maria
     @ 7:30 PM

Rosebud-Lott - Milano
     @ 7:30 PM

Sabinal - Center Point
     @ 7:30 PM

Seymour - Lindsay
     @ 7:00 PM

Shamrock - Munday
     @ 7:00 PM

Shelbyville - Groveton
     @ 7:00 PM

Springlake-Earth - Seagraves
     @ 7:00 PM

Stratford - Booker
     @ 7:00 PM

Sundown - Olton
     @ 7:30 PM

Tenaha - Joaquin
     @ 7:30 PM

Tioga - Cumby
     @ 7:30 PM

Tom Bean - Trenton
     @ 7:30 PM

Valley Mills - Hico
     @ 7:30 PM

Van Horn - Wink
     @ 7:30 PM

Wallis Brazos - Kenedy
     @ 7:30 PM

Wellman-Union - Morton
     @ 7:30 PM

Wheeler - Quanah
     @ 7:00 PM

Whitewright - Bells
     @ 7:30 PM

Woodsboro - La Villa
     @ 7:00 PM

Yorktown - Weimar
     @ 7:30 PM

1A
Abbott - Blum
     @ 7:30 PM

Amherst - Cotton Center
     @ 7:30 PM

Anton - Whitharral
     @ 7:30 PM

Apple Springs - Oakwood
     @ 7:00 PM

Avalon - Penelope
     @ 7:30 PM

Blanket - Mullin
     @ 7:30 PM

Bluff Dale - Strawn
     @ 7:30 PM

Bryson - Perrin-Whitt
     @ 7:30 PM

Buena Vista - Grandfalls-Royalty
     @ 7:30 PM

Calvert - Buckholts
     @ 7:30 PM

Cherokee - Richland Springs
     @ 7:30 PM

Chester - Trinidad
     @ 7:00 PM

Chillicothe - Knox City
     @ 7:30 PM

Coolidge - Milford
     @ 7:30 PM

Eden - Veribest
     @ 7:30 PM

Evant - Lometa
     @ 7:30 PM

Forestburg - Gold-Burg
     @ 7:30 PM

Fort Davis - Balmorhea
     @ 7:30 PM

Garden City - Highland
     @ 7:30 PM

Gholson - Aquilla
     @ 7:30 PM

Gorman - May
     @ 7:30 PM

Grady - Klondike
     @ 7:30 PM

Gustine - Gordon
     @ 7:30 PM

Happy - Petersburg
     @ 7:00 PM

Ira - Aspermont
     @ 7:30 PM

Iredell - Cranfills Gap
     @ 7:00 PM

Irion County - Sanderson
     @ 7:30 PM

Jonesboro - Zephyr
     @ 7:30 PM

Kopperl - Mount Calm
     @ 7:00 PM

Lingleville - Santa Anna
     @ 7:30 PM

Loraine - Moran
     @ 7:30 PM

Lueders-Avoca - Jayton
     @ 7:30 PM

McLean - Valley
     @ 7:30 PM

Meadow - Ropes
     @ 7:30 PM

Morgan - Bynum
     @ 7:30 PM

Nazareth - Hart
     @ 7:30 PM

Nueces Canyon - Medina
     @ 7:30 PM

O'Donnell - Sands
     @ 7:30 PM

Oglesby - McDade
     @ 7:30 PM

Paducah - Crowell
     @ 7:30 PM

Paint Rock - Robert Lee
     @ 7:30 PM

Rankin - Marfa
     @ 7:30 PM

Rising Star - Sidney
     @ 7:30 PM

Rochelle - Lohn
     @ 7:30 PM

Saint Jo - Newcastle
     @ 7:30 PM

Silverton - Patton Springs
     @ 7:30 PM

Smyer - New Home
     @ 7:00 PM

Spur - Hermleigh
     @ 7:30 PM

Three Way - Walnut Springs
     @ 7:00 PM

Throckmorton - Harrold
     @ 7:30 PM

Trent - Blackwell
     @ 7:30 PM

Water Valley - Westbrook
     @ 7:30 PM

Wilson - Loop
     @ 7:30 PM

Woodson - Benjamin
     @ 7:30 PM

Other
Addison Trinity Chr - Argyle Liberty Chr
     @ 7:00 PM

Aledo Trinity - Lubbock Christian
     @ 7:30 PM

Arl Pantego Chr - Colleyville Covenant Chr
     @ 7:30 PM

Arlington Newman - Atlas HomeSchool
     @ 7:30 PM

Arlington Oakridge - Irving Cistercian Prep
     @ 7:00 PM

Arlington TLCA - Peaster
     @ 7:30 PM

Austin Achieve - Capital City Home Sch
     @ 7:30 PM

Azle Christian - Decatur Victory Chr
     @ 7:30 PM

Boerne Geneva School - San Marcos Baptist Aca
     @ 7:30 PM

Brentwood Christian - Hyde Park Baptist
     @ 7:00 PM

Bryan Brazos Chr - Tomball Rosehill Chr
     @ 7:00 PM

Bulverde Bracken Chr - New Braunfels Chr
     @ 7:30 PM

C.C. WINGS HM School - FB Chargers Home Sch
     @ 7:30 PM

Carrollton Prince of Peace - FW Christian
     @ 7:30 PM

Carrollton T.A.C.A - Melissa CHANT
     @ 7:00 PM

CC Coastal Christian HS - Fayette County HSCH
     @ 7:30 PM

Cedar Hill Newman - Dallas Inspired Vision
     @ 7:30 PM

Cedar Hill Trinity Chr - Tyler Grace Community
     @ 7:30 PM

Cedar Park Summit Chr - Fredericksburg Heritage Sch.
     @ 7:30 PM

Christian - Bellaire Episcopal
     @ 7:00 PM

Clear Lake Christian - Bryan Allen Academy
     @ 7:00 PM

Cypress Community Chr - Lutheran South
     @ 7:00 PM

Dallas Academy - McKinney The Cornerstone
     @ 7:00 PM

Dallas Chr School - McKinney Christian
     @ 7:30 PM

Dallas First Baptist - Dallas Covenant
     @ 7:00 PM

Dallas Lutheran - Rockwall Heritage Chr
     @ 7:30 PM

Dallas St. Mark's - Episcopal School of Dallas
     @ 7:00 PM

Denton Calvary - Lucas Chr Academy
     @ 7:30 PM

Fort Worth Hill School - Wylie Prep Academy
     @ 7:00 PM

FW Country Day - FW Trinity Valley
     @ 7:00 PM

FW THESA H/School - Burnet Smoking for JMC HS
     @ 7:30 PM

Galveston O'Connell - Magnolia Legacy Prep
     @ 7:00 PM

Giddings State School - Faith West Academy
     @ 7:00 PM

Grapevine Faith Chr - FW Southwest Chr
     @ 7:30 PM

Greenville Christian - Dallas Fairhill School
     @ 5:00 PM

Haslet Legacy Classical - Garland Chr Academy
     @ 7:30 PM

Hill Country - Marble Falls Faith
     @ 7:30 PM

Huntsville Alpha Omega - Conroe Covenant
     @ 7:00 PM

Irving Faustina - Longview Trinity S/of TX
     @ 7:00 PM

Irving Highlands - Red Oak Ovilla Chr
     @ 7:30 PM

Joshua Johnson Co - Dallas UME Prep
     @ 7:30 PM

Kerrville Our Lady of the Hills - Victoria Faith Aca
     @ 7:00 PM

Lubbock All Saints - Watauga Harvest Chr
     @ 7:30 PM

Lubbock Trinity Chr - FW Temple Christian
     @ 6:00 PM

Lutheran North - Pasadena First Baptist
     @ 7:00 PM

Nazarene Chr Academy - Methodist Childrens
     @ 7:30 PM

Oklahoma City Casady, OK - Dallas Greenhill Prep
     @ 7:00 PM

Plainview Christian - Lubbock Kingdom Prep
     @ 7:30 PM

Plano Coram Deo - Longview Chr Heritage
     @ 7:30 PM

Plano John Paul II - Dallas Parish Episcopal
     @ 7:00 PM

ProVision Academy - Bullard Brook Hill
     @ 7:30 PM

RR Christian - Austin Veritas
     @ 7:30 PM

RR Concordia - Waco Vanguard Prep
     @ 7:30 PM

SA Christian - CC John Paul II
     @ 7:30 PM

SA Lutheran - Sugar Land Logos Prep
     @ 7:00 PM

SA Saint Mary's Hall - SA Brooks Academy
     @ 7:00 PM

SA st. Anthony's - Houston Legacy
     @ 7:30 PM

San Marcos Hill Country - Spring Branch Living Rock
     @ 7:30 PM

Sherman Texoma Chr - Fort Worth Calvary Aca
     @ 7:30 PM

Spring Frassati Catholic - Bay Area Christian
     @ 7:00 PM

St. Dominic Savio - Northland Christian
     @ 7:00 PM

St. John's - Houston Kinkaid
     @ 7:00 PM

St. Pius X - SA Antonian Prep
     @ 7:00 PM

Stephenville Faith - NYOS Charter School
     @ TBA

Sugar Land FB Baptist - Second Baptist
     @ 7:00 PM

Temple Central Texas Chr. - SA St. Gerard
     @ 7:30 PM

Temple Holy Trinity - Waco Live Oak
     @ 6:00 PM

The Village - Pope John Paul XXIII
     @ 7:00 PM

The Woodlands Chr - Houston Cristo Rey Jesuit
     @ 7:30 PM

The Woodlands John Cooper - Austin SPC Combined
     @ 7:00 PM

Tomball Concordia Lutheran - SA Central Catholic
     @ 7:00 PM

Victoria Home School - Bastrop Tribe Cons
     @ 7:30 PM

Waco Reicher - Texas Sch for the Deaf
     @ 7:00 PM

Weatherford Chr - Tyler East Texas Christian
     @ 4:00 PM

Westbury Christian - Victoria St. Joseph
     @ 7:00 PM

WF Christian - WF Notre Dame
     @ 7:00 PM

Williamson Co HM Sch - Bryan Chr Homeschool
     @ 7:30 PM



Saturday 11/2
6A
Alvin - Clear Brook
     @ 1:00 PM

Conroe - Klein Forest
     @ 2:00 PM

FB Ridge Point - FB Clements
     @ 1:00 PM

Klein - Conroe Oak Ridge
     @ 2:00 PM

Langham Creek - Cypress Park
     @ 1:00 PM

Memorial - Cypress Creek
     @ 1:00 PM

Morton Ranch - Seven Lakes
     @ 11:00 AM

Pasadena - Humble Atascocita
     @ 2:00 PM

SA Brandeis - SA John Jay
     @ 7:00 PM

SA Mac Arthur - SA Reagan
     @ 7:00 PM

SA Marshall - SA Warren
     @ 7:00 PM

South San antonio - SA Madison
     @ 7:00 PM

Westside - Westbury
     @ 6:00 PM

5A
Cathedral - SA TX Military
     @TBA 4:00 PM

Friendswood - Rosenberg Terry
     @ 1:00 PM

FW Polytechnic - FW North Side
     @ 11:00 AM

FW Wyatt - FW Southwest
     @ 1:00 PM

Mercedes - Laredo Cigarroa
     @ 2:00 PM

Moody - Victoria East
     @ 3:00 PM

Port Arthur Memorial - Houston Wisdom
     @ 1:00 PM

PSJA Memorial - Lopez
     @ 6:00 PM

4A
Washington - Scarborough
     @ 1:00 PM

1A
High Island - Leverett's Chapel
     @ 2:00 PM

Other
Dallas Lakehill - San Jacinto Chr
     @ 12:00 PM

Immanuel Baptist - Westlake Academy
     @ 10:00 AM

SA Castle Hills - Emery-Weiner School
     @ 2:00 PM

Tyler HEAT - Tyler Willowbend
     @ 1:00 PM