Week 15 Schedule

Weekly Navigation
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11  
Playoff Navigation
12 - 13 - 14 - 15 - 16
 
THURSDAY  |  FRIDAY  |  SATURDAY

Thursday 12/1
Other
Rockwall Heritage Chr - Austin Veritas
     @Waco Midway 7:00 PM

Waco Live Oak - New Braunfels Chr
     @Waco Midway 11:00 AM



Friday 12/2
6A
Humble Atascocita 33 - GP North Shore 27
     @Houston NRG 7:30 PM

Klein Collins 21 - Spring Westfield 18
     @Shenandoah Woodforest 7:00 PM

Lake Travis 51 - Austin Westlake 3
     @Round Rock Reeves 7:30 PM

5A
Aledo 42 - FW Boswell 14
     @Arlington AT&T 9:00 PM

Calallen 31 - Victoria East 14
     @SA Alamodome 7:30 PM

College Station 31 - FB Marshall 27
     @Prairie View A&M 7:00 PM

Highland Park 14 - Mansfield Legacy 7
     @Arlington AT&T 5:30 PM

Mesquite Poteet 34 - Lancaster 27
     @Midlothian MISD 7:30 PM

Arl Grace Prep - Shiner St. Paul
     @Waco Midway 12:00 PM

4A
Abilene Wylie 49 - Levelland 14
     @San Angelo 7:30 PM

Carthage 27 - Stafford 26
     @Lufkin Martin 7:30 PM

4A (Cont)
Geronimo Navarro 35 - Cuero 21
     @San Antonio Alamo 7:30 PM

Gilmer 43 - Celina 17
     @Mesquite Memorial 7:30 PM

Kennedale 34 - Van 28
     @Frisco Ford 7:30 PM

Sweetwater 38 - Seminole 14
     @Midland Grande 7:00 PM

West Orange-Stark 48 - Giddings 5
     @Porter Texan Drive 7:30 PM

3A
Arp 13 - Newton 6
     @Nac Dragon 7:30 PM

Boling 34 - Lexington 29
     @Navasota 7:30 PM

Canadian 27 - Sonora 21
     @Lubbock Lowrey 7:00 PM

Gunter 45 - Winona 22
     @Forney City Bank 7:30 PM

Malakoff 37 - Cameron Yoe 34
     @Waco ISD 7:30 PM

Mineola 46 - Pottsboro 3
     @Royse City 7:30 PM

3A (Cont)
Wall 28 - Brock 17
     @Abilene Shotwell 7:30 PM

Yoakum 27 - Hallettsville 23
     @San Antonio Heroes 7:30 PM

2A
Bremond 31 - Tenaha 7
     @College Station Cougar 7:00 PM

Burton 41 - Flatonia 20
     @Giddings 7:30 PM

Centerville 23 - Price Carlisle 17
     @Palestine Wildcat 7:00 PM

Crawford 41 - DeLeon 14
     @Glen Rose 7:30 PM

Iraan 40 - Munday 12
     @Colorado City 7:00 PM

Refugio 28 - Mason 7
     @SM Rattler 7:30 PM

Wellington 51 - Seagraves 0
     @Amarillo Bivins 7:00 PM

1A
Balmorhea 74 - Valley 52
     @Gail 6:30 PM

Jonesboro 50 - Gilmer Union Hill 46
     @Springtown 7:00 PM

Richland Springs 92 - Crowell 62
     @Tuscola 7:30 PM

Other
Grapevine Faith Chr - Regents School
     @Waco Midway 7:00 PM



Saturday 12/3
6A
Allen 42 - Duncanville 23
     @Arlington AT&T 2:00 PM

Cibolo Steele 38 - SA Churchill 7
     @SA Alamodome 4:00 PM

Cinco Ranch 34 - Cypress Ridge 17
     @Houston TDECU 1:00 PM

De Soto 55 - Cedar Hill 41
     @AT&T 7:30

The Woodlands 41 - Round Rock 18
     @Waco McLane 2:00 PM

5A
Denton Ryan 24 - Colleyville Heritage 10
     @AT&T 10:30 AM

Richmond Foster 51 - Dripping Springs 28
     @SA Alamodome 2:00 PM

Temple 24 - Manvel 23
     @Arlington AT&T 8:00 PM

Dallas Bishop Lynch - Dallas Bishop Dunne
     @Waco Midway 7:00 PM

4A
China Spring 21 - Waco La Vega 10
     @Waco ISD 2:00 PM

2A
Abernathy 21 - Anson 18
     @Snyder 2:00 PM

1A
Borden County 92 - Happy 58
     @Levelland 3:00 PM

Other
Colleyville Covenant Chr - Northland Christian
     @Waco Midway 12:00 PM