Week 6 Schedule

Weekly Navigation
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11  
Playoff Navigation
12 - 13 - 14 - 15 - 16
 
THURSDAY  |  FRIDAY  |  SATURDAY

Thursday 10/5
6A
- Irving MacArthur
     @ 7:00 PM

- McAllen Rowe
     @ 7:00 PM

Aldine MacArthur - Aldine Nimitz
     @ 7:00 PM

Allen - Plano West
     @ 7:30 PM

Americas - El Paso Socorro
     @ 8:00 PM

Channelview - Humble Atascocita
     @ 7:00 PM

Cypress Woods - Langham Creek
     @ 6:30 PM

Dallas Skyline - Rich Lake Highlands
     @ 7:00 PM

Deer Park - Pasadena Rayburn
     @ 7:00 PM

FB Bush - FB Hightower
     @ 6:00 PM

FB Travis - FB Dulles
     @ 6:30 PM

Humble Kingwood - Goose Creek Memorial
     @ 7:00 PM

Klein Forest - Spring Woods
     @ 7:00 PM

Klein Oak - Klein Collins
     @ 7:00 PM

McAllen - La Joya
     @ 7:00 PM

Naaman Forest - North Garland
     @ 7:00 PM

PSJA Memorial - Economedes
     @ 7:00 PM

TW College Park - Beaumont West Brook
     @ 7:00 PM

5A
- FW Western Hills
     @ 7:00 PM

Alice - Ray
     @ 7:00 PM

Austin High - Austin McCallum
     @ 7:30 PM

Canyon Randall - Caprock
     @ 7:00 PM

Carrollton Creekview - McKinney North
     @ 7:00 PM

Dal South Oak Cliff - Dallas Jefferson
     @ 7:00 PM

Donna North - Lopez
     @ 7:00 PM

Edinburg North - PSJA Southwest
     @ 7:00 PM

El Paso Andress - El Paso Bowie
     @ 7:30 PM

FB Marshall - FB Willowridge
     @ 7:00 PM

Flour Bluff - CC Veterans Mem
     @ 7:00 PM

Frisco Wakeland - Frisco Reedy
     @ 7:00 PM

FW South Hills - FW North Side
     @ 7:00 PM

FW Trimble Tech - Fort Worth YMLA
     @ 7:00 PM

Houston Furr - Houston Wisdom
     @ 7:00 PM

Lake Dallas - Carrollton Turner
     @ 7:00 PM

Pharr Valley View - Laredo Martin
     @ 7:00 PM

SA Burbank - SA Sam Houston
     @ 7:00 PM

4A
Bandera - SA Antonian Prep
     @ 7:00 PM

3A
Lubbock Estacado - Shallowater
     @ 7:30 PM

1A
Marshall Chr Academy - Apple Springs
     @ 6:00 PM

McDade - Mount Calm
     @ 6:30 PM

Morgan - Bluff Dale
     @ 7:30 PM

Spring Providence - High Island
     @ 7:00 PM

Other
SA Saint Mary's Hall - Hyde Park Baptist
     @ 7:00 PM



Friday 10/6
6A
- Alvin
     @ 7:00 PM

- RR McNeil
     @ 7:00 PM

- Cypress Ranch
     @ 7:00 PM

Abilene - Keller Fossil Ridge
     @ 7:30 PM

Alief Hastings - Brazoswood
     @ 7:00 PM

Alief Taylor - Pearland
     @ 7:00 PM

Arl Bowie - Arl Houston
     @ 7:30 PM

Arl Lamar - North Crowley
     @ 7:30 PM

Austin Westlake - Hays Consolidated
     @ 7:30 PM

Bellaire - Houston Heights
     @ 7:00 PM

Byron Nelson - Flower Mound
     @ 7:30 PM

Clear Brook - Clear Creek
     @ 7:00 PM

Clear Lake - Dickinson
     @ 7:00 PM

Coppell - Richardson Pearce
     @ 7:30 PM

Copperas Cove - Killeen Shoemaker
     @ 7:30 PM

Cypress Fairbanks - Jersey Village
     @ 7:00 PM

Denton Guyer - Plano East
     @ 7:30 PM

Duncanville - Cedar Hill
     @ 7:30 PM

Eastwood - Franklin
     @ 8:00 PM

Edinburg - Edinburg Vela
     @ 7:30 PM

FB Austin - FB Kempner
     @ 7:00 PM

Friendswood - Clear Falls
     @ 7:00 PM

FW Paschal - Arl Martin
     @ 7:30 PM

Garland Sachse - Lakeview Centennial
     @ 7:00 PM

GP North Shore - C.E. King
     @ 7:00 PM

Harker Heights - Waco Midway
     @ 7:30 PM

Harlingen South - Los Fresnos
     @ 7:30 PM

Humble Summer Cr - Sterling
     @ 7:00 PM

Hurst Bell - Lewisville Hebron
     @ 7:30 PM

Irving Nimitz - Irving
     @ 7:30 PM

Keller - Haltom City
     @ 7:30 PM

Keller Central - Weatherford
     @ 7:30 PM

Killeen - Belton
     @ 7:30 PM

Kyle Lehman - Vandegrift
     @ 7:30 PM

La Joya Palmview - Juarez-Lincoln
     @ 7:00 PM

Leander - CP Vista Ridge
     @ 7:30 PM

Lewisville - FM Marcus
     @ 7:30 PM

Longview - Rockwall
     @ 7:30 PM

Mansfield - Arlington
     @ 7:30 PM

McKinney - Plano
     @ 7:30 PM

Memorial - Klein
     @ 7:00 PM

Mesquite Horn - Tyler Lee
     @ 7:30 PM

Midland High - Wolfforth Frenship
     @ 7:30 PM

Mission - McAllen Memorial
     @ 7:30 PM

Montgomery - Conroe Oak Ridge
     @ 7:30 PM

Montwood - El Dorado
     @ 8:00 PM

Morton Ranch - Tompkins
     @ 6:30 PM

Northbrook - Stratford
     @ 7:00 PM

Pasadena - St. Thomas
     @ 7:00 PM

Pasadena Memorial - Pasadena Dobie
     @ 7:00 PM

Pearland Dawson - George Ranch
     @ 7:00 PM

Pebble Hills - Coronado
     @ 8:00 PM

Pflugerville - RR Stony Point
     @ 7:00 PM

PSJA - PSJA North
     @ 7:30 PM

Richardson - Dallas Jesuit
     @ 7:30 PM

Richardson Berkner - Dallas White
     @ 7:30 PM

Rivera - Harlingen
     @ 7:30 PM

Rockwall-Heath - North Mesquite
     @ 7:30 PM

RR Westwood - Pflug Hendrickson
     @ 7:00 PM

SA Brandeis - SA Taft
     @ 7:30 PM

SA Holmes - SA Marshall
     @ 7:30 PM

SA Madison - SA Roosevelt
     @ 7:30 PM

SA Reagan - SA Churchill
     @ 7:30 PM

San Angelo Central - Odessa High
     @ 7:30 PM

San Benito - Weslaco East
     @ 7:30 PM

Seven Lakes - Strake Jesuit
     @ 7:00 PM

South Garland - Garland
     @ 7:00 PM

South Grand Prairie - Grand Prairie
     @ 7:30 PM

Southlake Carroll - Euless Trinity
     @ 7:30 PM

Spring - Aldine Eisenhower
     @ 7:00 PM

Spring DeKaney - Spring Westfield
     @ 7:00 PM

Tascosa - Midland Lee
     @ 7:30 PM

Taylor - Mayde Creek
     @ 7:30 PM

The Woodlands - Lufkin
     @ 7:30 PM

Tyler John Tyler - Mesquite
     @ 7:30 PM

Weslaco - Hanna
     @ 7:30 PM

Westbury - Houston Chavez
     @ 7:00 PM

Wylie - McKinney Boyd
     @ 7:30 PM

5A
A&M Consolidated - Temple
     @ 7:30 PM

Aledo - Saginaw
     @ 7:00 PM

Amarillo - Canyon
     @ 7:00 PM

Andrews - Lubbock Coronado
     @ 7:30 PM

Austin LBJ - Austin Lanier
     @ 7:30 PM

Austin Travis - Austin Crockett
     @ 7:30 PM

Azle - FW Chisholm Trail
     @ 7:00 PM

Barbers Hill - Dayton
     @ 7:00 PM

Bastrop Cedar Creek - Leander Rouse
     @ 7:30 PM

Beaumont Central - Beaumont Ozen
     @ 7:00 PM

Beaumont Legacy Chr - Pasadena First Baptist
     @ 7:00 PM

Bryan Rudder - Waco
     @ 7:30 PM

Bullard Brook Hill - Carrollton Prince of Peace
     @ 7:30 PM

Burleson Centennial - Cleburne
     @ 7:30 PM

Calallen - Tuloso-Midway
     @ 7:30 PM

Canutillo - Clint Horizon
     @ 8:00 PM

Colleyville Heritage - FW Eastern Hills
     @ 7:30 PM

Conroe Covenant - Lee
     @ 7:00 PM

Crosby - Kingwood Park
     @ 7:00 PM

Dallas Adams - Dallas Molina
     @ 7:30 PM

Dallas Bishop Lynch - Addison Trinity Chr
     @ 7:30 PM

Dallas Samuell - Dallas Conrad
     @ 7:30 PM

Dallas Spruce - Dallas Hillcrest
     @ 7:30 PM

Dallas Sunset - North Dallas
     @ 7:30 PM

Dallas Wilson - Dallas Seagoville
     @ 7:30 PM

Denton - Sherman
     @ 7:00 PM

Denton Braswell - Denton Ryan
     @ 7:00 PM

Donna - Edcouch-Elsa
     @ 7:30 PM

Dumas - Palo Duro
     @ 7:30 PM

Eastlake - El Paso Bel Air
     @ 8:00 PM

El Paso Burges - El Paso Irvin
     @ 8:00 PM

El Paso Chapin - EL Paso
     @ 8:00 PM

Everman - Arl Seguin
     @ 7:30 PM

FB Elkins - Galena Park
     @ 7:00 PM

Frisco Centennial - Frisco Liberty
     @ 7:00 PM

Frisco Independence - Frisco Heritage
     @ 7:00 PM

Frisco Lone Star - Frisco
     @ 7:00 PM

FW Brewer - Justin Northwest
     @ 7:00 PM

FW Carter-Riverside - FW Polytechnic
     @ 7:00 PM

FW Wyatt - FW Arlington Heights
     @ 7:30 PM

Georgetown - Georgetown East View
     @ 7:30 PM

Granbury - Crowley
     @ 7:30 PM

Greenville - Hallsville
     @ 7:30 PM

Gregory-Portland - Miller
     @ 7:30 PM

Huntsville - Willis
     @ 7:30 PM

Hutto - Elgin
     @ 7:30 PM

Jefferson - El Paso Austin
     @ 8:00 PM

Joshua - Burleson
     @ 7:30 PM

Lake Jackson Brazosport - Orange Community Chr
     @ 7:00 PM

Lee - Port Neches-Groves
     @ 7:00 PM

Magnolia West - Tomball Memorial
     @ 7:30 PM

Manvel - Galveston Ball
     @ 7:00 PM

Mission Memorial - Sharyland Pioneer
     @ 7:30 PM

Mission Sharyland - Roma
     @ 7:30 PM

Moody - Carroll
     @ 7:30 PM

Mount Pleasant - Longview Pine Tree
     @ 7:30 PM

New Caney - Splendora
     @ 7:00 PM

New Caney Porter - Conroe Caney Creek
     @ 7:00 PM

Northwest Eaton - FW Boswell
     @ 7:00 PM

NRH Richland - NRH Birdville
     @ 7:30 PM

Parkland - Del Valle
     @ 8:00 PM

Pflugerville Connally - Bastrop
     @ 7:30 PM

5A (Cont)
Plainview - Hereford
     @ 7:30 PM

Port Arthur Memorial - Nederland
     @ 7:00 PM

Port Lavaca Calhoun - Victoria West
     @ 7:30 PM

Prosper - Carrollton Smith
     @ 7:00 PM

Rio Grande City - Laredo Cigarroa
     @ 7:30 PM

Riverside - El Paso Hanks
     @ 8:00 PM

Rosenberg Terry - Lamar Consolidated
     @ 7:30 PM

SA Brackenridge - SA Edison
     @ 7:30 PM

SA Highlands - SA Kennedy
     @ 7:30 PM

SA Holy Cross - SA Cornerstone
     @ 7:30 PM

SA Lanier - SA Jefferson
     @ 7:30 PM

Sharpstown - Sterling
     @ 7:00 PM

St Joseph - Hidalgo
     @ 7:30 PM

St Michaels - SA Christian
     @ 7:30 PM

Sulphur Springs - Marshall
     @ 7:30 PM

Texas City - Santa Fe
     @ 7:00 PM

The Colony - Little Elm
     @ 7:00 PM

Tomball - Magnolia
     @ 7:30 PM

Veterans Memorial - Mercedes
     @ 7:30 PM

Victoria East - Angleton
     @ 7:30 PM

Victoria St. Joseph - Pope John Paul XXIII
     @ 7:00 PM

Vidor - Lumberton
     @ 7:00 PM

Waco University - College Station
     @ 7:30 PM

Waller - Brenham
     @ 7:30 PM

WF Rider - Wichita Falls
     @ 7:00 PM

4A
Athens - Van
     @ 7:30 PM

Atlanta - Tatum
     @ 7:30 PM

Austin Akins - Fischer Canyon Lk
     @ 7:30 PM

Beaumont Msgr. Kelly - Hamshire-Fannett
     @ 7:30 PM

Bellville - Taylor
     @ 7:30 PM

Boerne - Wimberley
     @ 7:30 PM

Brookshire Royal - The Village
     @ 7:30 PM

Brownsboro - Mabank
     @ 7:30 PM

Bryan - Navasota
     @ 7:00 PM

Carthage - Henderson
     @ 7:30 PM

Cleveland - Kashmere
     @ 7:00 PM

Cotulla - Crystal City
     @ 7:30 PM

Crandall - Kaufman
     @ 7:30 PM

Diboll - Orangefield
     @ 7:00 PM

Eastside Memorial - Llano
     @ 7:00 PM

Fredericksburg - Hondo
     @ 7:30 PM

Freeport Brazosport - Sealy
     @ 7:00 PM

FW Benbrook - Bridgeport
     @ 7:30 PM

Graham - Big Spring
     @ 7:30 PM

Huffman Hargrave - Columbus
     @ 7:30 PM

Huntington - Shepherd
     @ 7:30 PM

Idalou - Denver City
     @ 7:30 PM

Jasper - Hardin-Jefferson
     @ 7:30 PM

Kingsville King - Aransas Pass
     @ 7:30 PM

Krum - Pleasant Grove
     @at Royse City 7:30 PM

Lamesa - Sweetwater
     @ 7:00 PM

Levelland - Bushland
     @ 7:00 PM

Liberty - Cleveland Tarkington
     @ 7:30 PM

Lubbock Monterey - Stephenville
     @ 7:30 PM

Madisonville - Rusk
     @ 7:30 PM

Midland Greenwood - Seminole
     @ 7:00 PM

Needville - El Campo
     @ 7:30 PM

Palestine - Center
     @ 7:30 PM

Pampa - Dalhart
     @ 7:30 PM

Pecos - Fort Stockton
     @ 7:00 PM

SA Central Catholic - Geronimo Navarro
     @ 7:30 PM

Silver City, NM - Clint
     @ 8:00 PM

Snyder - Perryton
     @ 7:00 PM

St. Pius X - LC Mauriceville
     @ 7:00 PM

Tornillo - San Elizario
     @ 8:00 PM

Tyler Chapel Hill - Kilgore
     @ 7:30 PM

West Columbia - Stafford
     @ 7:30 PM

West Orange-Stark - Kennedale
     @at Nacogdoches 7:30 PM

Worthing - Washington
     @ 7:00 PM

3A
Altair Rice - Van Vleck
     @ 7:30 PM

Alvord - WF City View
     @ 7:00 PM

Beckville - Harleton
     @ 7:30 PM

Brownfield - Kermit
     @ 7:30 PM

Bruceville-Eddy - Buffalo
     @ 7:30 PM

Clifton - Rice
     @ 7:30 PM

Coldspring-Oakhurst - Warren
     @ 7:30 PM

Colorado City - Reagan County
     @ 7:30 PM

Commerce - Mount Vernon
     @ 7:30 PM

Daingerfield - Paul Pewitt
     @ 7:30 PM

Edna - Yoakum
     @ 7:30 PM

Elkhart - West
     @ 7:30 PM

Elysian Fields - Arp
     @ 7:30 PM

Franklin - Cameron Yoe
     @ 7:30 PM

Groesbeck - Malakoff
     @ 7:30 PM

Gunter - S&S Consolidated
     @ 7:30 PM

Hallettsville - Palacios
     @ 7:30 PM

Iowa Park - Wall
     @at Breckenridge 7:30 PM

Jacksboro - Boyd
     @ 7:30 PM

Jarrell - Troy
     @ 7:30 PM

Junction - Crane
     @ 7:30 PM

Kountze - Trinity
     @ 7:30 PM

Leonard - Whitewright
     @ 7:30 PM

Marlin - Jewett Leon
     @ 7:30 PM

Mason - Ballinger
     @ 7:30 PM

Midland Trinity - Blooming Grove
     @ 7:30 PM

Mineola - Quitman
     @ 7:30 PM

New Diana - Hooks
     @ 7:30 PM

New Waverly - Anderson-Shiro
     @ 7:30 PM

Ore City -
     @ 7:30 PM

Paris Chisum - Pattonville Prairiland
     @ 7:30 PM

Refugio - Santa Gertrudis Acad
     @ 7:30 PM

Rio Vista - Dallas A+ Academy
     @ 7:30 PM

Rockdale - Little River Academy
     @ 7:30 PM

San Angelo T.L.C. - Coahoma
     @ 7:30 PM

Schulenburg - Bloomington
     @ 7:30 PM

Shelbyville - Frankston
     @ 7:30 PM

Stanton - Alpine
     @ 7:30 PM

Teague - Eustace
     @ 7:30 PM

Tidehaven - Danbury
     @ 7:30 PM

Vernon - Canadian
     @ 7:30 PM

Wallis Brazos - East Bernard
     @ 7:30 PM

West Rusk - Troup
     @ 7:30 PM

West Texas - Spearman
     @ 7:00 PM

Whitney - Palestine Westwood
     @ 7:30 PM

Winnsboro - Farmersville
     @ 7:30 PM

Woodville - Kirbyville
     @ 7:30 PM

2A
Ben Bolt - Agua Dulce
     @ 7:30 PM

Benavides - La Villa
     @ 7:30 PM

Blue Ridge - Tom Bean
     @ 7:30 PM

Borger - Stratford
     @ 7:00 PM

Celeste - Collinsville
     @ 7:30 PM

Center Point - Brackett
     @ 7:30 PM

Centerville - Thrall
     @ 7:30 PM

Crawford - Hamilton
     @ 7:30 PM

Cumby - Simms Bowie
     @ 7:30 PM

Cushing - Colmesneil
     @ 7:30 PM

Detroit - Bogata Rivercrest
     @ 7:30 PM

Fabens - Anthony
     @ 7:30 PM

Farwell - Post
     @ 7:30 PM

Forsan - Wink
     @ 7:30 PM

Freer - Riviera-Kaufer
     @ 7:30 PM

Gainesville State School - Chico
     @ 7:00 PM

Goldthwaite - Valley Mills
     @ 7:30 PM

Grapeland - Maud
     @ 7:30 PM

Harper - La Pryor
     @ 7:30 PM

Hico - DeLeon
     @ 7:30 PM

Hull-Daisetta - Westbury Christian
     @ 7:00 PM

Irion County - Eldorado
     @ 7:30 PM

Kenedy - Bartlett
     @at Lockhart 7:30 PM

Leakey - SA Brooks Academy
     @ 7:30 PM

2A (Cont)
Lindsay - Clarksville
     @at Bells 7:30 PM

Lubbock Roosevelt - Abernathy
     @ 7:30 PM

Maypearl - Kerens
     @ 7:30 PM

Olney - Stamford
     @ 7:30 PM

Ozona - Rocksprings
     @ 7:30 PM

Pettus - CC John Paul II
     @ 7:00 PM

Poteet - Sabinal
     @ 7:30 PM

Progreso - Santa Maria
     @ 7:30 PM

Roscoe - Menard
     @ 7:30 PM

San Angelo Grape Cr - Christoval
     @ 7:30 PM

Seymour - Hawley
     @ 7:30 PM

Sonora - Iraan
     @ 7:30 PM

Springlake-Earth - Roby
     @ 7:30 PM

Three Rivers - Bruni
     @ 7:30 PM

Trenton - Valley View
     @ 7:30 PM

Van Horn - Mc Camey
     @ 7:30 PM

Wheeler - Panhandle
     @ 7:00 PM

Windthorst - Anson
     @ 7:30 PM

Woodsboro - Louise
     @ 7:30 PM

1A
Aquilla - Bynum
     @ 7:30 PM

Balmorhea JV - Loop
     @ 7:30 PM

Benjamin - Harrold
     @ 7:30 PM

Borden County - Paducah
     @ 7:30 PM

Bryson - Gorman
     @ 7:30 PM

Buckholts - RR Christian
     @ 7:30 PM

Cherokee - Zephyr
     @ 7:30 PM

Chester - Calvert
     @ 7:30 PM

Cranfills Gap - Gholson
     @ 7:30 PM

Dallas Lutheran - Jonesboro
     @ 7:30 PM

Evant - Santa Anna
     @ 7:30 PM

Forestburg - Savoy
     @ 7:30 PM

Fort Davis - Grandfalls-Royalty
     @ 7:30 PM

Garden City - Buena Vista
     @ 7:30 PM

Gilmer Union Hill - Denton Calvary
     @ 7:30 PM

Gordon - Aspermont
     @ 7:30 PM

Grady - New Home
     @ 7:30 PM

Groom - Lefors
     @ 7:30 PM

Gustine - Oglesby
     @ 7:30 PM

Hart - Happy
     @ 7:30 PM

Hermleigh - Meadow
     @ 7:30 PM

Highland - Moran
     @ 7:30 PM

Holy Cross - Lazbuddie
     @ 7:30 PM

Ira - Sands
     @ 7:30 PM

Iredell - Lingleville
     @ 7:30 PM

Irving Univ Academy - Dallas Tyler Street Chr
     @ 5:00 PM

Knox City - Newcastle
     @ 7:30 PM

Kopperl - Coolidge
     @ 7:30 PM

Loraine - Klondike
     @ 7:30 PM

Lubbock HM School Chr - Amherst
     @at Wilson 7:30 PM

Lubbock Kingdom Prep - Patton Springs
     @ 7:30 PM

May - Water Valley
     @ 7:30 PM

Medina - SA Atonement Academy
     @ 7:30 PM

Miami - Hedley
     @ 5:00 PM

Milford - Fruitvale
     @ 7:30 PM

Mullin - Rochelle
     @ 7:30 PM

Nazareth - Kress
     @ 7:30 PM

Northside - Motley County
     @ 7:30 PM

Nueces Canyon - New Braunfels Chr
     @ 7:30 PM

O'Donnell - Spur
     @ 7:30 PM

Oakwood - Abbott
     @ 7:30 PM

Paint Creek - Chillicothe
     @ 7:30 PM

Paint Rock - Brookesmith
     @ 7:30 PM

Penelope - Covington
     @ 7:30 PM

Rankin - Robert Lee
     @ 7:30 PM

Richland Springs - Sterling City
     @ 7:30 PM

Rotan - Jayton
     @ 7:30 PM

Rule - Guthrie
     @ 7:30 PM

San Jacinto Chr - McLean
     @ 7:30 PM

Sidney - Lometa
     @ 7:30 PM

Silverton - Lorenzo
     @ 7:30 PM

Southland - Cotton Center
     @ 7:30 PM

Strawn - Blanket
     @ 7:30 PM

Throckmorton - Saint Jo
     @ 7:30 PM

Tioga - FW THESA H/School
     @ 7:30 PM

Trinidad - Fannindel
     @ 7:30 PM

Tyler HEAT - Leverett's Chapel
     @ 7:30 PM

Valley - Crowell
     @ 7:30 PM

Veribest - Blackwell
     @ 7:30 PM

Waco Live Oak - Blum
     @ 7:30 PM

Wellman-Union - Ropes
     @ 7:30 PM

West Texas Homeschool - Sanderson
     @ 7:30 PM

Westbrook - Welch Dawson
     @ 7:30 PM

White Deer - Follett
     @ 7:30 PM

Whiteface - Petersburg
     @ 7:30 PM

Whitharral - Anton
     @ 7:30 PM

Woodson - Lueders-Avoca
     @ 7:30 PM

Other
Arl St. Paul Prep - Arl Flint Academy
     @ TBA

Arlington Newman - Immanuel Baptist
     @ 7:30 PM

Azle Christian - Granbury Cornerstone Chr
     @ 7:00 PM

Bay Area Christian - Sugar Land Logos Prep
     @ 7:00 PM

Bellaire Episcopal - Houston Kinkaid
     @ 7:00 PM

Boerne Geneva School - Shiner St. Paul
     @ 7:30 PM

Brentwood Christian - Hallettsville Sacred Heart
     @ 7:30 PM

Bryan Allen Academy - Huntsville Alpha Omega
     @ 7:00 PM

Cedar Hill Trinity Chr - Tyler Grace Community
     @ 7:30 PM

Dallas Chr School - Tyler All Saints
     @ 7:30 PM

Dallas Covenant - Arl Grace Prep
     @ 7:30 PM

Dallas Gateway Charter - Grapevine Faith Chr
     @ 7:30 PM

Dallas Parish Episcopal - Plano Prestonwood
     @ 7:30 PM

DasCHE - Dallas Home School AA
     @ 7:00 PM

Decatur Victory Chr - Fort Worth Hill School
     @ 7:00 PM

Episcopal School of Dallas - Christian
     @ 7:00 PM

Faith West Academy - San Marcos Hill Country
     @ 7:30 PM

Fort Worth Lake Country - Muenster Sacred Heart
     @ 7:30 PM

Founders Classical Aca  - Westlake Academy
     @ 4:00 PM

Frisco Legacy Chr - St. Dominic Savio
     @ 7:30 PM

FW Christian - Carrollton T.A.C.A
     @ 7:30 PM

FW Country Day - Arlington Oakridge
     @ 7:00 PM

FW Nolan Catholic - Dallas Bishop Dunne
     @ 7:00 PM

FW Southwest Chr - Colleyville Covenant Chr
     @ 7:30 PM

Giddings State School - Seguin Lifegate Chr
     @ 7:30 PM

Haslet Heritage Chr - FW Covenant Class
     @ 7:30 PM

Hill Country - Austin Veritas
     @ 7:30 PM

Joshua Chr Academy - Waco Parkview Chr
     @ 7:30 PM

Kerrville Our Lady of the Hills - Spring Branch Living Rock
     @ 7:30 PM

Killeen memorial Chr - Brownwood Victory Life
     @ 7:30 PM

Kipp Academy - Houston C.O.R.E. Academy
     @ 7:30 PM

KIPP Northeast - ProVision Academy
     @ 7:00 PM

Lockhart Lighthouse - Bastrop Tribe Cons
     @ 7:30 PM

Lubbock Christian - Fort Worth Calvary Aca
     @ 7:00 PM

Lubbock Trinity Chr - Willow Park/Aledo Trinity
     @ 7:30 PM

Lucas Chr Academy - Nazarene Chr Academy
     @ 7:30 PM

Lutheran North - Tomball Rosehill Chr
     @ 7:00 PM

Lutheran South - Tomball Concordia Lutheran
     @ 7:00 PM

Magnolia Legacy Prep - Cypress Community Chr
     @ 7:00 PM

McKinney The Cornerstone - Methodist Childrens
     @ 7:30 PM

Melissa CHANT - Red Oak Ovilla Chr
     @ 7:30 PM

Northland Christian - The Woodlands Chr
     @ 7:00 PM

Northside HomeSchool - Waco Texas Wind
     @ 7:00 PM

Oklahoma City Casady, OK - Irving Cistercian Prep
     @ 7:00 PM

Paris Christian - Campbell
     @ 7:30 PM

Plano John Paul II - Argyle Liberty Chr
     @ 7:30 PM

SA Lutheran - Bulverde Bracken Chr
     @ 7:30 PM

SA Sunnybrook - Fayette County HSCH
     @ 7:30 PM

St. Andrew's - St. Stephen's
     @ 7:30 PM

Stephenville Faith - Capital City Home Sch
     @ 7:30 PM

Stephenville Huston - Kennedale Fellowship
     @ 7:30 PM

Sugar Land FB Baptist - St. John's
     @ 7:00 PM

Temple Holy Trinity - Fredericksburg Heritage Sch.
     @ 7:30 PM

The Woodlands John Cooper - FW Trinity Valley
     @ 7:00 PM

Watauga Harvest Chr - Waco Vanguard Prep
     @ 7:30 PM

WF Notre Dame - Granbury NCTA
     @ 7:30 PM



Saturday 10/7
6A
Aldine Davis - Aldine
     @ 6:00 PM

Cypress Ridge - Cypress Lakes
     @ 6:00 PM

FB Ridge Point - FB Clements
     @ 6:00 PM

Houston Lamar - Westside
     @ 6:00 PM

La Porte - Pas South Houston
     @ 1:00 PM

SA Clark - SA Stevens
     @ 7:00 PM

SA Johnson - SA Mac Arthur
     @ 7:00 PM

SA Warren - SA O'Connor
     @ 7:00 PM

5A
Cypress Falls -
     @ 6:00 PM

Grapevine - FW Dunbar
     @ 1:00 PM

Houston Austin - Northside
     @ 6:00 PM

Houston Milby - Houston Waltrip
     @ 6:00 PM

Porter - Pace
     @ 7:00 PM

Silsbee - Alvin Shadow Creek
     @ 7:00 PM

4A
North Forest - Scarborough
     @ 6:00 PM

Wheatley - Houston Yates
     @ 6:00 PM

2A
UC Randolph - D'Hanis
     @ 7:30 PM

1A
Abilene Chr High - Rising Star
     @ 7:30 PM